Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Aktualności

Rusza ogólnopolska kampania, promująca III edycję Funduszy norweskich i EOG

Dziś rozpoczyna się ogólnopolska kampania, promująca III edycję Funduszy norweskich i EOG, w tym w szczególności wsparcie dla przedsiębiorców i systemu ochrony zdrowia publicznego. Hasłem kampanii jest: Z nami Twoja przyszłość rysuje się lepiej.

Kampania ma na celu przekazanie opinii publicznej, że Fundusze norweskie i EOG wpływają na poprawę jakości życia, przyczyniają się do zmniejszania różnic społecznych i ekonomicznych i pomagają Polsce rozwijać się na równi z innymi krajami europejskimi.

Do niwelowania różnic przyczyniają się m. in. granty dla przedsiębiorców działających w obszarach innowacji, ochrony środowiska, kultury i badań naukowych, a także środki przeznaczone na wsparcie telemedycyny i profilaktyki zdrowotnej.

Kampania ma wpłynąć na wzrost świadomości społeczeństwa na temat roli państw-darczyńców w ograniczaniu nierówności społecznych i ekonomicznych oraz ich współpracy z Polską.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Krajowego Punktu Kontaktowego dla Funduszy Norweskich, tj. Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej: https://www.eog.gov.pl/strony/aktualnosci/rusza-ogolnopolska-kampania-promujaca-iii-edycje-funduszy-norweskich-i-eog/ 

 

Osoba publikująca: dfe, liczba wejść: 376