Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Aktualności

Webinarium dotyczące naboru otwartego PA18 Fundusze Norweskie

Uprzejmie informujemy, że Departament Funduszy Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, działając jako Operator Programu „Sprawy wewnętrzne” w ramach Funduszy Norweskich/Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 planuje organizację webinarium dla potencjalnych wnioskodawców w naborze PA 18 "Azyl i migracja".

Webinarium jest planowane w tygodniu 20-24 lipca br. Konkretna data zostanie podana w terminie póżniejszym. Prosimy śledzić stronę na bieżąco.

Webinarium będzie prowadzone za pośrednictwem platformy Microsoft Teams - nie trzeba instalować aplikacji, wystarczy link, który prześlemy do zainteresowanych osób mailowo.

Webinarium będzie obejmowało takie tematy, jak przedstawienie procesu oceny projektów, wraz z kryteriami oceny (formalnymi i merytorycznymi) oraz omówienie arkusza wniosku aplikacyjnego, a także kwestie przepływów finansowych w projekcie.

W przypadku chęci uczestnictwa w webinarium zgłoszenia uczestnictwa przedstawicieli Państwa instytucji można dokonać drogą mailową na adres fundusze.kontakt@mswia.gov.pl najpóźniej do dnia 17 lipca 2020 r.

 

Osoba publikująca: Małgorzata Karska, liczba wejść: 206