Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Aktualności

Data webinarium dotyczącego naboru otwartego PA18 Fundusze Norweskie - 22.07

Uprzejmie informujemy, że webinarium dla potencjalnych wnioskodawców w naborze PA 18 "Azyl i migracja" planowane przez Departament Funduszy Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (Operatora Programu „Sprawy wewnętrzne” w ramach Funduszy Norweskich/Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021) odbędzie się 22 lipca br.

Webinarium będzie prowadzone za pośrednictwem platformy Microsoft Teams - nie trzeba instalować aplikacji, wystarczy link, który prześlemy do zainteresowanych osób mailowo.

W przypadku chęci uczestnictwa w webinarium, zgłoszenia przedstawicieli Państwa instytucji można dokonać drogą mailową na adres: fundusze.kontakt@mswia.gov.pl, najpóźniej do 17 lipca 2020 r., pamiętając o podaniu następujących informacji:

  • imię i nazwisko,
  • instytucja,
  • adres elektroniczny, na który ma zostać wysłane zaproszenie na webinarium.

Z uwagi na ograniczenia natury technicznej, proszę o dokonywanie zgłoszeń maksymalnie dwóch pracowników z jednej instytucji.

Webinarium będzie obejmowało takie tematy, jak przedstawienie procesu oceny projektów, wraz z kryteriami oceny (formalnymi i merytorycznymi) oraz omówienie arkusza wniosku aplikacyjnego, a także kwestie przepływów finansowych w projekcie.

Osoba publikująca: DFE, liczba wejść: 288