Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Aktualności

Nabór wniosków Komisji Europejskiej do FAMI 2021-2027 nr AMIF-2022-TF1-AG-INFO

Tematyka: kampanie informacyjne i uświadamiające na temat ryzyka związanego z nielegalną migracją w państwach trzecich i w Europie

Informujemy, że Komisja Europejska ogłosiła nabór wniosków nr AMIF-2022-TF1-AG-INFO na finansowanie projektów dotyczących:

kampanii informacyjnych i uświadamiających na temat ryzyka związanego z nielegalną migracją w państwach trzecich i w Europie.

Nabór jest częścią działań prowadzonych w ramach instrumentu tematycznego na lata 2021 - 2022 Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (FAMI).

Nabór wniosków ma charakter otwarty i jest skierowany do instytucji publicznych, organizacji non-profit, oraz organizacji międzynarodowych z siedzibą w jednym z państw Unii Europejskiej.

Nabór ma przyczynić się do zmiany postrzegania i zachowań obywateli państw trzecich rozważających nielegalną migrację do UE oraz kluczowych osób wpływających na ich decyzje, np. rodzin, przywódców religijnych lub społecznych, nauczycieli, migrantów powracających, dostawców usług ułatwiających migrację.

Termin składania wniosków mija 5 lipca 2022 r. o godzinie 17:00.

Budżet naboru wynosi 8 000 000 EUR.

Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny on-line znajdują się na:

szczegółowe informacje + formularz aplikacyjny

Ważne dokumenty:

- COMMISION IMPLEMENTING DECISION:

COMMISION IMPLEMENTING DECISION

- więcej informacji nt. FAMI:

Fundusz Azylu, Migracji i Integracji

Osoba publikująca: DFE, liczba wejść: 413