Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Aktualności

NMF 2014-2021 - “People Stories” - projekt Ambasady Królestwa Norwegii

Operator Programu "Sprawy wewnętrzne" Norweskiego Machanizmu Finansowego 2014-2021 uprzejmie informuje, że Ambasada Królestwa Norwegii inauguruje tej jesieni projekt o nazwie “People Stories”.

Projekt ten będzie realizowany przez Ambasadę we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. Będzie składał się z serii krótkich filmików o historiach różnych osób z ich własnym, unikalnym związkiem z Norwegią i Polską.

Historie bohaterów przedstawione w filmikach są powiązane ze wszystkim od muzyki i literatury, po dyplomację i gotowanie, i są opowiadane przez Polaków mieszkających w Norwegii, jak również Norwegów mieszkających w Polsce.

Pierwszy film został opublikowany 19. września, a kolejne filmy będą publikowane w każdy poniedziałek, aż do 19. grudnia.

Projekt składa się łącznie z 14 filmików. Głównym celem projektu jest wzmocnienie relacji polsko-norweskich, przez zwalczanie stereotypów i pokazywanie ludziom więcej niż to co widać na pierwszy rzut oka.

 

W imieniu Ambasady Królestwa Norwegii, Operator Programu "Sprawy wewnętrzne" NMF 2014-2021, zaprasza serdecznie do śledzenia projektu.

Osoba publikująca: DFE, liczba wejść: 66